ERP Triva – nowy system firmy Soneta

Krakowska firma Soneta, czyli znany już na rynku producent programu enova365, wprowadza zupełnie nowy system – ERP klasy premium, czyli ERP Triva. Ma on być alternatywą dla zagranicznych rozwiązań takich jak SAP, Microsoft Dynamics czy IFS.

Bazą producenta było wieloletnie już doświadczenie we współpracy z tysiącami firm w obszarze systemu enova365. Na tej podbudowie, przy wykorzystaniu najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych, został stworzony system ERP Triva, który oprócz realizacji standardowych funkcjonalności systemów klasy ERP odpowiada także na zaawansowane potrzeby użytkowników z grup zarządczych, kierowniczych, analitycznych i eksperckich. Szczególny nacisk kładziony jest przez producenta na analizy Business Intelligence, wspierające zarządzanie, oraz workflow, wspierający komunikację w firmie oraz automatyzację procesów.

Podobnie jak enova365 system ERP Triva jest skalowalny i rozwija się wraz z rozwojem przedsiębiorstwa, tak by móc zawsze odpowiedzieć na rosnące potrzeby oraz nowe wyzwania stawiane przed oprogramowaniem. ERP Trivia dostępny jest zarówno w chmurze, jak i on premise. System jest także otwarty na integracje – współpracuje m.in. z kalendarzem Google, pocztą Outlook, e-sklepami takimi jak np. Shoper, PrestShop czy Magento, oraz systemem transportowym 4Trans. Producent zapewnia dalszy rozwój możliwych integracji. Innowacyjność, przyjazny interfejs, łatwość obsługi, możliwość dostosowania do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstwa, pełna zgodność z przepisami polskiego prawa, mobilność i nowoczesność, to kolejne z licznych zalet tego systemu. Dodatkowo ERP Triva jest dostępny w pięciu wersjach językowych, zatem sprawdzi się także w firmach o charakterze międzynarodowym.