Zalety systemu enova365 w wersji platynowej

Jak wiedzą wszyscy użytkownicy systemu enova365, jest on licencjonowany w trzech wersjach kolorystycznych – srebrnej, złotej i platynowej. Różnią się one między sobą zakresem funkcjonalnym oraz możliwościami konfiguracyjnymi. Choć wciąż najczęściej wybierana jest wersja złota, to coraz więcej firm sięga po wersję platynową. Jakie są jej wyróżniki i dlaczego warto wybrać właśnie tę wersję?

enova365 w wersji platynowej posiada największą możliwość konfiguracji oraz najszerszą funkcjonalność poszczególnych modułów. Wśród ogólnosystemowych funkcji i możliwości pełnej wersji platynowej warto na pewno wyróżnić:

  • dostęp do wersji angielskojęzycznej systemu,
  • możliwość bezpłatnego rozszerzenia systemu o nielimitowaną ilość tabel dodatkowych,
  • bezpłatny dostęp do wszystkich modułów dodatkowych enova365,
  • dostęp do rozszerzonych o dodatkowy poziom uprawnień operatorów,
  • możliwość definiowania własnych formularzy poza standardowymi zakładkami, za pomocą pliku XML o odpowiedniej strukturze,
  • wielofirmowość – możliwość obsługi w ramach jednej licencji wielu firm powiązanych kapitałowo lub osobowo,
  • wielooddziałowość rozszerzona – możliwość obsługi rozbudowanej struktury oddziałów firmy, funkcjonujących pod tym samym numerem NIP.

Dla poszczególnych modułów enova365 wersja platynowa także zapewnia rozszerzone funkcjonalności, w zależności od obszaru, który obsługują. Przykładowo moduł Księga Inwentarzowa w wersji platynowej pozwala na obsługę środków trwałych według standardów MSR, moduł CRM oraz Projekty – na tworzenie dokumentów handlowych z poziomu zadań, moduł Workflow – na tworzenie własnych struktur organizacyjnych i definicji procesów, moduł Kadry i Płace – na obsługę zarządzania zasobami ludzkimi, teczek pracowniczych, dodatkowych ewidencji kadrowych, ewidencji PPK, magazynu nadgodzin, mechanizmu weryfikatorów czasu pracy oraz wielu innych funkcji.

Oczywiście posiadając system enova365 w wersji złotej lub srebrnej, można w dowolnej chwili przejść na wersję platynową, za dopłatą różnicy w cenie, bez konieczności zakupu modułów od nowa.

W razie pytań dotyczących wersji platynowej enova365 oraz jej wdrożenia, nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji.