O firmie POLKAS

polkas-enova-erp

Firma POLKAS zajmuje się integracją i wdrożeniami systemów informatycznych.

Jesteśmy autoryzowanym partnerem wiodących na polskim rynku producentów zintegrowanych systemów klasy ERP, w tym również krakowskiej firmy Soneta, autora programu enova365.

Przewagę nad konkurencją budujemy tworząc rozwiązania dedykowane, rozwijające standardową funkcjonalność oprogramowania.

Nie jesteśmy instalatorami, jesteśmy informatykami, którzy specjalizują się w dostosowywaniu systemów informatycznych do potrzeb klientów.

Każdy program, a w szczególności system klasy ERP tego wymaga, warto więc przy wyborze partnera zwrócić uwagę na to, czy jest on w stanie przeprowadzić kompletne wdrożenie, czy tylko zainstaluje program klikając „Dalej”, „Dalej”.

Kluczem do dobrego wdrożenia rozwiązania informatycznego jest gruntowana analiza przed wdrożeniowa. W jej trakcie rozmawiamy z kluczowymi osobami, odpowiedzialnymi za poszczególne obszary działalności firmy, na przykład za sprzedaż, księgowość, kadry czy produkcję.

W wyniku analizy powstaje dokument opisujący procesy zachodzące w firmie, wraz ze sposobem ich odwzorowania we wdrażanym systemie. Zawsze dopiero po tym etapie przystępujemy do prac wdrożeniowych, dzięki czemu mamy gwarancję tego, że w ostatecznym rozrachunku nasz Klient nie będzie rozczarowany ani ceną wdrożenia, ani tym bardziej jego efektem.

Decydując się na współpracę z naszą firmą otrzymają Państwo:

  • kompleksowe wsparcie merytoryczne oraz techniczne związane z obsługą i utrzymaniem systemów
  • kompleksową obsługę informatyczną przedsiębiorstwa
  • szybki czas reakcji na zaistniałe problemy
  • współpracę w oparciu o stałą umowę serwisową
  • dostęp do rozwiązań tworzonych na zamówienie, zgodnie z potrzebami Klienta
  • atrakcyjne ceny świadczonych przez nas usług

Szukasz wsparcia IT lub odpowiedniego oprogramowania dla swojej firmy?

Dobierzemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie spośród dostępnych na rynku.

Zapraszamy do współpracy

Zapewniamy Państwu kompleksowe wsparcie, obejmujące również migrację danych z wcześniej używanych programów, integrację z innymi systemami, a także opiekę nad serwerami i prawidłową archiwizacją danych.