Integracja enova365 – Baselinker

Automatyzacja sprzedaży internetowej.

Integracja enova365-baselinker to połączenie dwóch narzędzi, które umożliwiają zarządzanie sprzedażą i magazynem w sposób zautomatyzowany i efektywny. Enova365 to popularny system ERP, który umożliwia prowadzenie kompleksowej ewidencji dokumentów, obsługę księgowości oraz zarządzanie zasobami firmy. Baselinker natomiast to platforma umożliwiająca integrację sklepów internetowych z różnymi kanałami sprzedaży, takimi jak Allegro, Amazon czy eBay.

Dzięki integracji enova365-baselinker możliwe jest zsynchronizowanie danych dotyczących zamówień, faktur oraz stanów magazynowych między enova365 a baselinkerem. To pozwala na uniknięcie błędów wynikających z ręcznego przepisywania danych oraz usprawnia procesy związane z obsługą klientów oraz realizacją zamówień.

Integracja enova365-baselinker umożliwia m.in. automatyczne pobieranie zamówień z różnych kanałów sprzedaży i ich przeniesienie do systemu enova365, co pozwala na szybkie przygotowanie dokumentów sprzedażowych i faktur. Dzięki temu sprzedawcy nie muszą już ręcznie wprowadzać danych o zamówieniach, co pozwala zaoszczędzić czas i uniknąć błędów wynikających z ludzkiej pomyłki.

Integracja umożliwia również aktualizowanie stanów magazynowych w czasie rzeczywistym, dzięki czemu sprzedawcy zawsze mają aktualną informację o dostępności produktów. W momencie złożenia zamówienia klient może więc mieć pewność, że wybrane przez niego produkty są dostępne i będą mogły zostać wysłane w najkrótszym możliwym czasie.

Kolejnym korzyścią z integracji enova365-baselinker jest możliwość automatycznego wysyłania informacji o przesyłce do klienta oraz generowanie dokumentów przewozowych, takich jak etykiety adresowe czy listy przewozowe. Dzięki temu proces wysyłki zamówienia staje się bardziej efektywny i zautomatyzowany, co pozwala zaoszczędzić czas i uniknąć błędów związanych z ręcznym wprowadzaniem danych.

Integracja enova365-baselinker jest przygotowywana indywidualnie pod potrzeby klienta. Koszt zakupu licencji na integrator to 3000 zł netto. Podlega ona gwarancji na 12 miesięcy a koszt jej odnowienia to 16% ceny licencji. Koszt konfiguracji jest zależy od stopnia komplikacji integracji i jest wyceniany po rozmowie technicznej ze specjalistą. Dzięki wsparciu technicznemu dostępnemu dla użytkowników możliwe jest szybkie rozwiązywanie ewentualnych problemów i bieżące wsparcie techniczne.

Podsumowując, integracja enova365-baselinker to rozwiązanie, które pozwala na zwiększenie efektywności zarządzania sprzedażą i magazynem, dzięki automatyzacji procesów, umożliwia też uniknięcie pomyłek.

W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu pod e-mail erp@polkas.pl lub telefon 12 634 05 44.