W czym może pomóc moduł Business Intelligence?

Bez względu na znajomość systemów ERP w głowie każdego szefa inwestującego w takie oprogramowania jest możliwość korzystania z raportów i analiz. Takie statystyki możemy znaleźć już w modułach takich jak handel, księgowość jednak w ujęciu danego modułu. Jeśli chcemy spojrzeć w sposób globalny to musimy wspomóc się modułem Analizy Business Intelligence.

Z modułów takich jak BI może skorzystać tak naprawdę każdy. Absolutnie nie są one stworzone jedynie dla analityków. Dzięki przejrzystemu interfejsowi oraz możliwości budowania raportów w oparciu o wykresy oraz tabele za pomocą metody drag&drop ich zastosowanie jest bardzo intuicyjne.

Dzięki Panelom w systemie Business Intelligence można zarządzać dostępem do prezentowanych danych. Można w ten sposób dostosować prezentowane dane do konkretnego pracownika dając inny dostęp do paneli BI dla dyrektora generalnego, analityka czy handlowca.

Narzędzia Business Intelligence w enova365 umożliwiają śledzenie planów sprzedażowych, wyników finansowych, pracy działu handlowego lub raportów z działu HR. W Panelach BI można wizualizować nie tylko dane z całego systemu ale dzięki integracjom również z systemów zewnętrznych.

Podsumowując dzięki narzędziom takim jak Panele BI można:

  • Zdobyć wiedzę na temat firmy jednym kliknięciem
  • Mieć dostęp do różnych raportów analitycznych
  • Dzięki integracjom zbierać wiedzę z różnych źródeł a następnie prezentować ją w jednym miejscu.

Analiza danych to dziedzina, której znaczenie stale wzrasta w większości przedsiębiorstw. Dlatego pora odstawić do lamusa arkusze kalkulacyjne i przełączyć się na nowy wymiar analityki!

Po więcej informacji jak zawsze zapraszamy do naszych specjalistów pod numer tel. 12 634 05 44 lub e-mail erp@polkas.pl