Webinary dotyczące zmian w przepisach prawa od 1 stycznia 2022 roku

Jak co roku, początek stycznia przyniesienie nam szereg zmian w regulacjach prawnych. Będzie ich sporo, jednak główne dotyczyć będą wejścia w życie ustawy Polski Ład oraz uruchomienia Krajowego Systemu e-Faktur, na razie tylko dla zainteresowanych. Odnośnie obydwu tych zagadnień firma Soneta przygotowała webinary.

Webinar dotyczący Polskiego Ładu odbędzie się w czwartek 13 stycznia o godzinie 10.00 i poprowadzą go specjaliści z Sonety, a także niezależni eksperci. Będzie miał on nieco inną formułę niż zazwyczaj, ponieważ o jego przebiegu zadecydują uczestnicy przesyłając wcześniej swoje pytania. Czas na wysłanie pytań jest do 5 stycznia, webinar odbędzie się w formie Questions and Answers.

Na czwartek 27 stycznia na godzinę 10.00 zaplanowano z kolei webinar dotyczący Krajowego Systemu e-Faktur. Uczestnictwo w nim ma być co prawda w początkowej fazie dobrowolne, jednak od 2023 roku będzie już obowiązkowe, warto więc zapoznać się już teraz z wprowadzanymi zmianami, aby wiedzieć jak w przyszłości przygotować się do ich implementacji w swoim przedsiębiorstwie.