Promocja enova365 – 50% rabatu na przejście na wersję enova365 Multi!

System enova365 dostępny jest w dwóch wersjach – Standard (tzw. wersja okienkowa lub desktopowa) oraz Multi. Wersja Standard to nic innego jak zapewnienie dostępu do systemu z komputera/serwera, na którym program enova365 jest zainstalowany.

Wersja Multi charakteryzuje się możliwością połączenia się z systemem enova365 przez przeglądarkę internetową – stąd bywa nazywana wersją przeglądarkową. Umożliwia ona korzystanie z systemu nie tylko na komputerze czy laptopie, ale także na smartfonie i tablecie. Dzięki odpowiedniej konfiguracji do programu można łączyć się z dowolnej lokalizacji z dostępem do Internetu i o każdej porze. Jest to szczególnie użyteczne w pracy zdalnej, w czasie podróży służbowych, a także dla pracowników mobilnych, na co dzień pracujących w terenie. Co ważne – enova365 w wersji Multi nie powinna być mylona z chmurą. Oczywiście enova365 w chmurze jest także dostępna, natomiast można także kupić licencję w wersji Multi na własność i korzystać z niej na własnej infrastrukturze serwerowej – co wyróżnia system enova365 wśród innych rozwiązań ERP.

Producent systemu enova365 odpowiadając na zapotrzebowanie użytkowników ogłosił promocję, dzięki której przejście z enova365 w wersji Standard na enova365 w wersji Multi jest tańsze aż o 50%! Promocja trwa do końca sierpnia 2021 r. Skorzystać z niej mogą wszyscy użytkownicy wersji Standard w modelu zakupu licencji na własność. Rabat obejmuje przejście na wersję Multi w tej samej wersji kolorystycznej (Srebrnej, Złotej lub Platynowej) posiadanego modułu.

Po szczegóły związane z promocją zapraszamy do naszych doradców!