Podwójna moc e-commerce – webinarium!

Wielu z nas jeszcze pamięta czasy, kiedy na sklepowych półkach był tylko ocet. Dla równie wielu czasy te to prehistoria – i trudno się dziwić, patrząc na dostępność niemal wszystkiego na wyciągnięcie ręki. A ogromny rozwój techniczny, jakiego na przestrzeni tych lat doświadczyliśmy wcale nie zwalnia!

Każda z technicznych i technologicznych nowinek to szansa dla przedsiębiorców. Rozwój biznesu powinien iść w parze z rozwojem technologicznych. Większość sklepów korzysta już więc ze sprzedaży internetowej – jest to najszerszy i najłatwiej dostępny kanał sprzedaży. W Internecie kupuje już niemal każdy, zatem warto promować się także tą drogą. Jednak żeby sobie jej nie utrudniać, polecamy sięgnąć po system ERP zintegrowany z platformami e-commerce. Dzięki temu można działać z podwójną mocą!

W tym zakresie warto skorzystać z personalizowanej, dostosowanej do indywidualnych potrzeb integracji – takimi rozwiązaniami dysponuje właśnie POLKAS. Integrujemy systemy Comarch ERP Optima, Comarch ERP XL czy enova365 z platformami takimi jak m.in. BaseLinker, PrestaShop, Magento czy Sote i na tym nie zamierzamy poprzestać.

Producenci systemów ERP także tworzą własne rozwiązania integrujące ich programy z e-commerce. Przykładem może być firma Soneta, mająca wśród swoich modułów także Integrator czy e-Sklepy Konektor.

Wszystkich zainteresowanych tematyką e-sprzedaży i integracji zapraszamy na webinar, przygotowany właśnie przez specjalistów firmy Soneta. Webinarium to odbędzie się 6 listopada i obejmie m.in. poniższe tematy:

  • Czy warto sprzedawać w Internecie?

  • Jak sklep internetowy może wprowadzić sprzedaż na wyższy poziom?

  • Dlaczego zintegrowany ERP i e-sklep mają podwójną moc?

  • Praktyczne wskazówki jak wykorzystać e-sprzedaż, aby podnieść efektywność biznesu.

Żeby zarejestrować się na webinar, wystarczy wysłać mail na erp@polkas.pl. Pod tym adresem można uzyskać także wszelkie informacje dotyczące integracji ERP z e-commerce – zapraszamy wszystkich, którzy chcą wykorzystać pełne możliwości e-sprzedaży!