Używasz enovy365? Masz konto w Raiffeisen? Przeczytaj uważnie!

Programy do zarządzania firmą posiadają zazwyczaj możliwość integracji z zewnętrznymi platformami informatycznymi, które mogą być wykorzystywane równolegle do oprogramowania ERP. Nie inaczej ma się sprawa z systemem enova365.

Soneta udostępniła na początku sierpnia usługę Webservice dla klientów Raiffeisen Polbank. Dzięki temu klienci banku korzystający z oprogramowania enova365 mogą bez problemu importować i eksportować dane między platformą ERP, a systemem bankowym. Usługa pozwala na bieżąco przeglądać przy pomocy rozwiązania ERP aktualne dane na firmowych rachunkach bankowych, bez potrzeby logowania do systemu bankowości elektronicznej.

Możliwa integracja z systemem bankowym znacząco ułatwia prowadzenie prac związanych z wszelkimi operacjami realizowanymi na kontach firmowych. Osoby odpowiedzialne za rozrachunki odczują znaczący spadek czasu potrzebnego na wykonanie kolejnych operacji związanych z przyjęciem i rozliczeniem przelewów, jak i realizacją płatności dla kontrahentów. Automatyzacja wymiany danych zapewniona przez zintegrowany system informatyczny to jeden z kroków optymalizacji kosztów przedsiębiorstwa.

Jeżeli są Państwo zainteresowani podobnymi rozwiązaniami usprawniającymi posiadany system informatyczny, prosimy o kontakt z działem Handlowym POLKAS. Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania i omówimy dostępne możliwości.