O firmie POLKAS

Firma POLKAS Systemy Informatyczne gwarantuje Państwu kompleksową obsługę w zakresie wdrażania, wsparcia i rozbudowy oprogramowania. Jesteśmy autoryzowanym partnerem wiodących na polskim rynku producentów zintegrowanych systemów klasy ERP, w tym również krakowskiej firmy Soneta, autora programu enova.

Przewagę nad konkurencją budujemy tworząc rozwiązania dedykowane, rozwijające standardową funkcjonalność oprogramowania. Nie jesteśmy instalatorami, jesteśmy informatykami, którzy specjalizują się w dostosowywaniu systemów informatycznych do potrzeb klientów. Każdy program, a w szczególności system klasy ERP tego wymaga, warto więc przy wyborze partnera zwrócić uwagę na to, czy jest on w stanie przeprowadzić kompletne wdrożenie, czy tylko zainstaluje program klikając „Dalej”, „Dalej”.

Kluczem do dobrego wdrożenia rozwiązania informatycznego jest gruntowana analiza przedwdrożeniowa. W jej trakcie rozmawiamy z kluczowymi osobami, odpowiedzialnymi za poszczególne obszary działalności firmy, na przykład za sprzedaż, księgowość, kadry czy produkcję. W wyniku analizy powstaje dokument opisujący procesy zachodzące w firmie, wraz ze sposobem ich odwzorowania we wdrażanym systemie. Zawsze dopiero po tym etapie przystępujemy do prac wdrożeniowych, dzięki czemu mamy gwarancję tego, że w ostatecznym rozrachunku nasz Klient nie będzie rozczarowany ani ceną wdrożenia, ani tym bardziej jego efektem.

Zapewniamy Państwu kompleksowe wsparcie, obejmujące również migrację danych z wcześniej używanych programów, integrację z innymi systemami, a także opiekę nad serwerami i prawidłową archiwizacją danych.