„Akcja Cyfryzacja” – model oprogramowania dla biur nieruchomości

Enova365 to system ERP (Enterprise Resource Planning), specjalnie zaprojektowany dla branży nieruchomości i budowlanej. Jest to kompleksowe rozwiązanie, które pozwala na integrację i automatyzację procesów biznesowych, umożliwiając firmom efektywne i skuteczne zarządzanie swoimi zasobami.

Biura nieruchomości i firmy budowlane borykają się z wieloma wyzwaniami, takimi jak zarządzanie projektami, finansami, relacjami z klientami i zasobami ludzkimi. Enova365 jest w stanie pomóc im rozwiązać te problemy, dostarczając szerokiego zakresu funkcjonalności, które pozwalają na pełną integrację wszystkich działów w jednej platformie.

System ten umożliwia biurom nieruchomości i firmom budowlanym śledzenie i zarządzanie ich portfolio nieruchomości, tworzenie raportów i analiz, a także monitorowanie powiązanych z nieruchomościami transakcji finansowych. Enova365 także pozwala na śledzenie postępu prac w projektach budowlanych, planowanie i koordynowanie prac, a także automatyczne generowanie raportów i faktur.

System ten jest łatwy w obsłudze i intuicyjny, co pozwala na szybką adaptację pracowników i minimalizację czasu potrzebnego na naukę jego obsługi. Ponadto, enova365 jest elastyczny i może być dostosowany do indywidualnych potrzeb każdej firmy, co pozwala na dostosowanie go do specyfiki jej działalności.

Wdrożenie systemu enova365 może przynieść wiele korzyści dla biur nieruchomości i firm budowlanych. Pozwala on na oszczędność czasu i pieniędzy, poprawę jakości usług, a także umożliwia lepsze zarządzanie projektami i nieruchomościami. Dzięki temu, firmy te będą w stanie konkurować na rynku.

Po więcej szczegółów zapraszamy do naszych pracowników tel. 12 634 05 44 lub e-mail erp@polkas.pl.