Cyfrowa transformacja w OPP i NGO – zapraszamy na webinar!

Sektor organizacji pozarządowych i organizacji pożytku publicznego to obszar rynku w specyficznych potrzebach związanych z zarządzaniem procesami. Obejmuje on zarówno duże, ogólnopolskie stowarzyszenia, organizacje czy fundacje, jak i małe, lokalne jednostki tego typu.

Soneta, producent systemu enova365, zaprasza na webinar „Organizacje Pożytku Publicznego -technologia w służbie publicznej”, który dedykowany jest właśnie dla tego sektora. Podczas tego zdalnego spotkania omówiona zostanie organizacja pracy w NGO i OPP, wpływ pandemii na ich funkcjonowanie oraz możliwości, jakie niesie ze sobą ERP w organizacji procesów w NGO.

Webinar odbędzie się online, 28 października o godz. 10.00. Na wydarzenie szczególnie zapraszamy pracowników i osoby zarządzające OPP, managerów i właścicieli organizacji oraz osoby zainteresowane nowoczesnymi rozwiązaniami biznesowymi w sektorze NGO. Wszystkich chętnych zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy wskażą, jak zarejestrować się na webinar.

Przy okazji przypominamy, że Soneta w swojej ofercie ma specjalną promocję na zakup licencji programu enova365 dla fundacji – szczegóły znajdą Państwo u naszych doradców.