Wysyłka JPK jeszcze łatwiejsza i tańsza dzięki enovie

Tematyka związana z JPK była już, między innymi na naszych stronach, bardzo szeroko omawiana. Z uwagi na to, że od 1 stycznia 2018 obowiązek ten obejmie już wszystkie podmioty bez wyjątku, konieczne jest posiadanie oprogramowania gwarantującego możliwość wygenerowania i wysłania JPK.

Wszyscy ci, którzy nie zdążyli jeszcze zabezpieczyć się na tę okoliczność mogą skorzystać z oferty specjalnej POLKASU i nabyć moduł enova365 EDI, który umożliwia wczytanie do niego danych z programu do fakturowania, a następnie wygenerowanie na ich podstawie Jednolitego Pliku Kontrolnego i wysłanie go. Atutem tego rozwiązania jest możliwość zaczytania danych z dowolnego programu do faktur, bez konieczności jego wymiany na inny. Warunkiem skorzystania z tej opcji jest posiadanie modułu księgowego enovy lub zakup Księgi Handlowej (dla pełnej księgowości) lub Księgi Podatkowej (dla książki przychodów i rozchodów).

Moduł enova365 EDI kosztuje 1990 PLN netto, natomiast aby ułatwić podmiotom bezbolesne wejście w JPK zarówno nowi klienci enovy, jak i ci którzy już korzystają z tego oprogramowania mogą nabyć moduł EDI za symboliczną kwotę 50 PLN netto. Łatwo więc policzyć, że oszczędzamy dzięki temu aż 1 940 PLN netto! 

Z oferty tej można będzie skorzystać do 30 marca 2018, ale jak pokazuje końcówka 2017 roku naprawdę nie warto czekać na ostatni moment…

Zaoszczędź sobie nerwów, zaoszczędź pieniądze i zakup enova365 EDI w POLKASIE już dziś!

Jesteśmy do Państwa dyspozycji na okoliczność wszelkich pytań.