Biuro rachunkowe w dobie pandemii – webinarium firmy Soneta.

Pandemia nowego koronawirusa dotknęła nas wszystkich. W gruzach legły zarówno plany osobiste, jak i zawodowe. W bardzo trudnej sytuacji znalazły się firmy, w zasadzie z każdej branży.

Wśród nich biura rachunkowe, które z racji charakteru działalności muszą być w stałym kontakcie ze swoimi kontrahentami oraz instytucjami publicznymi. Jak zatem obronić się w tej trudnej sytuacji, w jakie funkcjonalności i możliwości winno być wyposażone wdrażane dziś w biurze księgowym oprogramowanie? Jakie potrzeby powinno zaspokajać? Do tej pory było to przede wszystkim terminowe i szybkie wprowadzanie aktualizacji w wyniku zmian prawnych, teraz doszła do tego możliwość elastycznej pracy zdalnej i mobilność. Ale czy to wszystko? Na co jeszcze powinno zwrócić uwagę biuro rachunkowe, weryfikując przydatność swojego programu?

Na te i inne pytania postarają się odpowiedzieć eksperci firmy Soneta, producenta systemu enova365, podczas webinarium „Podlicz możliwości!”, dedykowanego dla biur rachunkowych. Wśród prelegentów znajdzie się między innymi:

  • Daniel Depa – kierownik zespołu księgowego w firmie Soneta Sp. z o.o.
  • Konrad Spryńca – moderator wydarzenia, szef projektów cross modułowych.

Webinar zaplanowany został na wtorek 6 października, na godzinę 10:00. Udział w nim jest bezpłatny, przy czym wymagana jest wcześniejsza rejestracja.

Celem rejestracji na webinarium prosimy o kontakt pod adres e-mail erp@polkas.pl lub o telefon na numer 012 634 05 44.

Zapraszamy!