Nowe możliwości analityczne enovy365

30 lipca 2020 ukazała się nowa wersja 2006 systemu enova365. Oprócz poprawy ergonomii pracy na programie najważniejsza zmiana dotyczy wprowadzenia nowego modułu analitycznego, czyli enova365 Business Intelligence w Pulpitach. Jest to rozszerzenie możliwości czterech Pulpitów enovy, czyli:

  • Pulpitu Pracownika
  • Pulpitu Kierownika
  • Pulpitu Kontrahenta
  • Pulpitu Klienta Biura Rachunkowego

Dzięki BI w Pulpitach ich użytkownicy mają dostęp do różnego rodzaju dedykowanych raportów i analiz, nie jest już konieczne przechodzenie do innych modułów czy obszarów.

Do uruchomienia tej funkcjonalności niezbędne jest posiadanie licencji w wersji złotej lub platynowej, a sposób licencjonowania BI w Pulpitach jest analogiczny jak w czterech wyżej wymienionych modułach bazowych.

W dniu 11 sierpnia producent enovy, krakowska firma Soneta uruchomił promocję pod hasłem „z Pulpitami od wakacji do wakacji”, na mocy której od teraz aż do czerwca 2021 roku wszyscy nowi i obecni użytkownicy enovy365 mogą nabyć BI w Pulpitach za symboliczną złotówkę. Odnowienie gwarancji będzie jednak już płatne wedle cen regularnych, podobnie jak w przypadku innych promocji Sonety czy też zakupu pakietów dla firm i dla biur rachunkowych.