Dostęp do systemu z każdego miejsca? Skorzystaj z promocji na enova365 Multi!

Mobilny dostęp do systemu ERP jest w obecnych czasach coraz bardziej potrzebny. W przypadku systemu enova365, producent proponuje dwa rozwiązania. Pierwszym z nich jest oczywiście klasyczna chmura – z instalacją na platformie Microsoft Azure i opłacanym miesięcznie lub rocznie dostępem. Druga opcja to zastosowanie wersji enova365 Multi. Dzięki zakupowi wersji Multi użytkownik zyskuje dostęp do systemu enova365 z poziomu wielu urządzeń (komputer, telefon, tablet), ma możliwość wyboru interfejsu oraz korzystania z systemu z dowolnego miejsca z dostępem do Internetu i o dowolnej porze. W przeciwieństwie do chmury licencje w wersji Multi mogą być instalowane na własnej infrastrukturze serwerowej.

Producent przygotował dla obecnych i nowych Klientów promocję właśnie na wersję Multi – zarówno nowe licencje, kolejne stanowiska, jak i podniesienie licencji z wersji Standard do wersji Multi można obecnie kupić z rabatem w wysokości 12%. Promocja trwa do 30 września 2020 do godz. 14.00 i obejmuje licencje w modelu zakupu na własność.

Wszystkich zainteresowanych systemem enova365 w wersji Multi zapraszamy do kontaktu z doradcami POLKAS, którzy udzielą szczegółowych informacji dotyczących promocji.