enova365 laureatem konkursu Best in Cloud

Computerworld od ośmiu lat organizuje konferencję Best in Cloud, której głównym tematem jest chmura jako narzędzie biznesowe. W tym roku szczególną uwagą zostały objęte możliwości rozwiązań chmurowych jako ośrodka innowacyjności oraz rola chmury w rozwoju biznesu.
Konferencji tej towarzyszy konkurs na rozwiązania chmurowe, popularyzujący wykorzystanie technologii cloud. W tym roku rywalizacja odbywała się w dziewięciu kategoriach, obejmujących m.in. dostawców rozwiązań chmurowych, kwestie bezpieczeństwa, integracji, wydajności, możliwości analiz biznesowych. Miło nam poinformować, że w kategorii Najlepszy produkt ERP/CRM laureatem została enova365!
Z systemu enova365 każdego dnia niemal 15 tys. Klientów. Wersja chmurowa enova365 oparta jest o platformę Microsoft Azure, zapewniając bezpieczeństwo danych i komfort pracy z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie, przy użyciu urządzeń z systemem Windows oraz Android. Dla wygody użytkowników z systemu można korzystać także w lokalnych chmurach prywatnych.
Wszystkich zainteresowanych wdrożeniem rozwiązań chmurowych w swojej firmie, zapraszamy do kontaktu POLKAS.