Nowy dodatek już dostępny dla klientów firmy POLKAS.

POLKAS jest firmą zapewniającą Państwu kompleksowe wsparcie przy wdrożeniach oraz opiece serwisowej, między innymi nad programem enova365. Nasi specjaliści są nie tylko informatykami, ale równocześnie to osoby merytorycznie przygotowane z takich obszarów, jak księgowość, kadry i płace czy logistyka. Dzięki temu nie tylko wysłuchamy Państwa sugestii, ale też doradzimy, podpowiemy.

Dysponujemy też działem programistycznym, dzięki czemu własnymi siłami dopisujemy różnego rodzaju dodatki, konektory i integracje. Kilka dni temu stworzyliśmy nowy dodatek do programu enova365 służący do wysyłki deklaracji PIT, IFT-R i IMIR na adres mailowy pracownika. Istnieje możliwość pobrania adresu mailowego z kartoteki pracownika z modułu Kadry i Płace lub z cechy na pracowniku. PIT przed wysłaniem zostaje podpisanym podpisem kwalifikowanym operatora oraz zaszyfrowany hasłem (jako hasło automatycznie ustawiany jest nr PESEL lub data urodzenia), dodatek daje również możliwość wygenerowania podpisanego, zaszyfrowanego PITu do Pulpitu Pracownika.

Jako, że dodatek jest naszego autorstwa, mamy pełne możliwości jego modyfikacji, rozbudowy i dostosowania do Państwa potrzeb. Zachęcamy do zadawania pytań i przekazywania sugestii co jeszcze pomoże usprawnić Państwa pracę.

Jesteśmy do dyspozycji pod adresem e-mail erp@polkas.pl oraz numerem telefonu 012 634 05 44.