Integracja systemu enova365 z firmami kurierskimi tuż tuż!

Zgodnie z deklaracją ciągłego rozwoju firma Soneta wprowadza do swojego systemu wciąż nowe funkcjonalności. Wraz z najnowszą wersją pojawi się nowy moduł dodatkowy – enova365 Kurierzy.

Moduł ten umożliwi współpracę enova365 z systemami firm kurierskich – dzięki temu rozwiązaniu będzie można połączyć się do nich z poziomu programu enova365, bez konieczności logowania do dedykowanych webserwisów.

Moduł pozwala na:

  • definiowanie wielu firm kurierskich, z którymi instalacja enova365 będzie współpracować, każda z nich może mieć własny zestaw parametrów,

  • edycję dodatkowego zestawu parametrów dokumentu handlowego przeznaczonego do obsługi przesyłek,

  • rejestrowanie przesyłek w systemach kurierów, pobieranie wydruków listów przewozowych i etykiet,

  • zamawianie odbioru przesyłek przygotowanych do wysłania.

Dzięki temu modułowi skróci się czas obsługi wysyłki paczek, uproszczone zostaną związane z tym formalności, dostępna będzie także pełna informacja na temat przesyłki w enova365.

Moduł enova365 Kurierzy będzie współpracował z modułem Handel w wersji złotej. Obecnie obejmie on integrację z firmami DPD oraz DHL. W kolejnych wersjach oczywiście integracje te będą rozszerzane – w planach jest już Pocztex, UPS, Inpost oraz Fedex.

Moduł będzie można zakupić od 1 lipca, a do 31 grudnia Producent przewiduje dla wszystkich chętnych promocyjną cenę dodatku.

Szczegółowych informacji dotyczących modułu, jego ceny oraz wdrożenia, udzielą Państwo specjaliści POLKAS – zapraszamy do kontaktu!