Jubileusz firmy Soneta

Z przyjemnością informujemy, że w tym roku swój jubileusz 15-lecia obchodzi czołowy polski producent systemu ERP enova365, firma Soneta z Krakowa.

Pierwsze logowanie do enovy miało miejsce w listopadzie 2002 roku. Warto w tym miejscu przypomnieć, że pierwszym modułem jaki został udostępniony użytkownikom były Kadry i Płace.

W miarę upływu czasu oprogramowanie enova umożliwiało obsługę kolejnych obszarów – księgowości, środków trwałych, sprzedaży, magazynu, analiz etc. Dzisiaj enova to zintegrowany system ERP w pełnym tego słowa znaczeniu, spinający we wspólnej bazie dane i informacje ze wszystkich działów.

Do chwili obecnej jednak Kadry i Płace pozostały oczkiem w głowie Prezesa Zarządu Sonety, Pana Roberta Czuły, który darzy je szczególnym sentymentem. Jest to bodaj najbardziej rozwinięty i elastyczny moduł enovy, stosunkowo niedawno wzbogacony o narzędzia do samoobsługi pracowniczej w postaci między innymi Pulpitu Pracownika i Pulpitów Kierownika.

Wyróżnikiem Sonety na rynku są bieżące aktualizacje programu, które udostępniane są użytkownikom z możliwie dużym wyprzedzeniem. Nam jako firmie wdrożeniowej daje to duży komfort możliwości przeprowadzenia niezbędnych testów przed zainstalowaniem świeżej wersji na „żywym organizmie”, czyli na bazie produkcyjnej u Klienta. enova365 jest jednym z najczęściej przez nas wdrażanych programów dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Obok Comarch ERP Optimy i Comarch ERP XLa jest to jedno z trzech naszych flagowych rozwiązań. Informacje zebrane podczas wstępnych rozmów oraz przede wszystkim przy okazji analizy przedwdrożeniowej dają nam odpowiedź na pytanie, który z tych systemów dla danej firmy jest optymalny.

Z uwagi na zmiany prawne, jakie wejdą w życie od Nowego Roku radzimy czym prędzej sprawdzić czy używane przez Państwa oprogramowanie przygotowane jest do generowania i wysyłki JPK.